נדל"ן

עוה"ד מוטי גל מעניק ללקוחותיו בתחום הנדל"ן שירות מקצועי החל משלב רכישת הקרקע, מימון בנקאי וחוץ בנקאי, מיסוי העסקה, הפשרת הקרקע והשבחתה ע"י קידום תוכניות בוועדות התכנון השונות, הוצאת היתרי בניה, מימון הפרויקט, הקמתו ושיווקו, ניהול חברה משכנת ורישום הפרויקט ע"ש הרוכשים, רישום פרצלציה ורישום בית משותף.
במסגרת עיסוקו בתחום הנדל"ן מביא המשרד לידי ביטוי גם את תחומי התמחותו הנוספים, בפרט בדיני התכנון והבנייה והמיסוי המוניציפאלי. כמו כן, המשרד מייצג לקוחות בהליכים בפני המפקח על המקרקעין ובהליכי ליטיגציה הנוגעים לזכויותיהם במקרקעין.
המשרד מלווה עסקאות נדל”ן, קניה או מכירה, ייצוג יזמים וקבלנים בפני וועדות תכנון רשויות המס ומנהל מקרקעי ישראל, עסקאות קומבינציה, מכרזים ושכירות.
למשרד התמחות בליווי תוכניות פינוי בינוי ופרויקטים מכוח תמ"א 38. המשרד מתמחה בתחום התחדשות עירונית ומלווה פרויקטים בייצוג דיירים, יזמים, קבלנים ומשקיעים. הכל באמצעות עריכת הסכמים שונים עם יועצי תכנון, ספקים, קבלנים ונותני שירותים וכן,  ניהול מו"מ ענייני ומהיר תוך מקסום תנאי העסקה.
רכישת דירה מקבלן- מרבית הרוכשים נעזרים לרוב בעורך הדין מטעם הקבלן אשר מייצג בראש ובראשונה את הקבלן ויש לזכור זאת היטב. מטעם זה מומלץ להיעזר בעו”ד מקרקעין מקצועי בכדי לוודא שזכויותיכם בעסקה מוגנות. חשוב לוודא כי קיימות בטוחות בהתאם חוק המכר (דירות) (הבטחת השקעות של רוכשי דירות), תשל"ה-1974, וכן לוודא כי ההסכם מתייחס לאחריות של הקבלן לאחר המסירה ובמהלך תהליך הבניה וכי ההסכם מגן עליכם במקרה של איחור במסירה.
רכישת קרקעות- קודם לרכישת קרקע יש לברר את סוגיית הבעלות בקרקע או שמא מדובר בחכירה, קיום זכויות צד ג', חלוקת הקרקע, יעוד הקרקע וכן, היבטי מיסוי, תשלומים בגין פיתוח הקרקע והיטלי השבחה.
רכישת דירה מיד שניה – משרדנו מתמחה בעסקות מסוג זה ומדגיש כי בעסקאות מסוג זה יש לברר פרטים רבים ומהותיים על מנת לבצע עסקה מהירה ללא בעיות ועיכובים. במסגרת עסקה מסוג זה דואג משרדנו לאתר את תיק הבניין של הנכס, לרבות, היתר בניה וגרמושקה חתומה על ידי הועדה המקומית. הוצאת תיק בית משותף. כמו כן, משרדנו מברר קיומם של היטלים שונים לרשות המקומית, חריגות בניה ודיווח העסקה לרשויות המס.

נדל"ן
דילוג לתוכן